Gdzie kupować? W naszym nowym sklepie :-)

Zapraszamy do zakupów w naszym nowym sklepie: www.drogeria-ekologiczna.pl


Mnóstwo produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach! Szybka wysyłka! Miła i profesjonalna obsługa :-)


Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/doting/domains/podpaski-wielorazowe.pl/public_html/plugins/content/mosmodule/mosmodule.inc.php on line 246

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/doting/domains/podpaski-wielorazowe.pl/public_html/plugins/content/mosmodule/mosmodule.inc.php on line 505
Wkładki laktacyjne, wielorazowe z bambusa oraz z welurku - szybka wysyłka, najlepsze ceny

Wielorazowe wkładki laktacyjne

Email Drukuj PDF

Wielorazowe wkładki laktacyjne to produkt, który przyda się każdej mamie karmiącej.

wielorazowe wkładki laktacyjneOferujemy wkładki laktacyjne w dwóch wersjach. Możesz wybrać wkładki z welurkiem, które dobrze chłoną i są przyjemne dla skóry. Jeśli zależy Ci na bardzo dobrej chłonności wybierz wielorazowe wkładki laktacyjne z bambusem. Bambus jest materiałem bardzo dobrze chłonącym i zapewni Tobie wysoki komfort.

Wielorazowe wkładki laktacyjne Nappime oraz Naturalki to wkładki zbudowane z warstwy chłonącej oraz z barwnego materiału PUL. PUL jest materiałem przepuszczającym powietrze, ale zatrzymującym wilgoć. Dzięki temu Twoja skóra będzie oddychać, ale ochronisz ubranie przed poplamieniem.

Ekologiczne wkładki laktacyjne to także duża oszczędność finansowa. Wystarczy, że kupisz kilka par wkładek i wystarczą Tobie one na cały czas karmienia piersią. Nie będziesz musiała kupować jednorazowych wkładek laktacyjnych. Co więcej nie będziesz produkować śmieci i wyrzucać jednorazowych wkładek.

 

Tu kupisz wkładki laktacyjne >>

Jak prać wielorazowe wkładki laktacyjne?

To bardzo proste. Po użyciu namocz wkładki w wodzie, aby wypłukać z nich mleko. Następnie włóż je do prania w specjalnym woreczku z siateczki. Wkładki laktacyjne możesz prać razem z bielizną, ręcznikami, pieluszkami czy podpaskami.

Do prania wkładek laktacyjnych polecamy ekologiczny, niebiologiczny proszek Bio-D (kliknij, aby przeczytać więcej). Wkładki susz rozwieszone na sznurku.

 
 
Zaloguj się do sklepu:

 
 
Newsletter:
Otrzymuj pierwsza informacje o okazjach cenowych, darmowej dostawie w naszym sklepie oraz eko ciekawostkach i wydarzeniach. Zapisz się: