Gdzie kupować? W naszym nowym sklepie :-)

Zapraszamy do zakupów w naszym nowym sklepie: www.drogeria-ekologiczna.pl


Mnóstwo produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach! Szybka wysyłka! Miła i profesjonalna obsługa :-)

Wielorazowe wkładki higieniczne

Email Drukuj PDF

Zastanawiasz się, które wielorazowe wkładki higieniczne wybrać? Przeczytaj nasze porównanie różnych wkładek i mini podpasek.

 

Szukasz wkładek higienicznych, których będziesz mogła używać codziennie?


Wielorazowe wkładki higieniczne Pupeko

Wybierz wielorazowe wkładki higieniczne Pupeko "Bambusowa delikatność", to wkładki do używania każdego dnia. Są małe (długość ok. 16,5 cm, szerokość 5,5 cm) i zgrabne. Bardzo miękkie w dotyku, dobrze się układają. Wkładki "Bambusowa delikatność" są także bardzo cienkie. Chłonność tych wkładek jest wystarczająca, abyś mogła ich używać każdego dnia, by zapewnić sobie uczucie świeżości.

Idealnie sprawdzą się także wielorazowe wkładki higieniczne Soft Moon, które zapewnią Tobie wygodę, pozwolą Twojemu ciału oddychać.

Do codziennego używania polecamy także ekologiczne wkładki higieniczne Naya, które są nieco grubsze i dzięki temu bardziej chłonne. Wkładki higieniczne Naya wykonane są z atestowanej bawełny organicznej, dzięki czemu są uwielbiane przez kobiety skłonne do alergii.

 

Jesteś w ciąży i potrzebujesz wkładek higienicznych, które wchłoną duże ilości śluzu? A może masz problemy z upławami lub szukasz wkładek / mini podpasek do stosowania w ostatni dzień okresu lub jako zabezpieczenie przy używaniu kubeczka menstruacyjnego?

Wybierz wielorazowe wkładki higieniczne Naya, wkładki Pupeko z warstwą PUL-u lub mini podpaski KoKoSi z warstwą PUL-u.

wkładki higieniczne NayaEkopodpaski Naya w wersji mini, mogą służyć zarówno jako chłonne wkładki higieniczne jaki i jako podpaski na końcówkę okresu. Podpaski te są wystarczająco chłonne, abyś mogła używać ich w przypadku upławów, kiedy stosujesz globulki dopochwowe, lub jako zabezpieczenie przed przeciekaniem kubeczka menstruacyjnego. Podpaski te nie zawierają warstwy PUL-u, dzięki czemu jeszcze lepiej przepuszczają powietrze.

Wkładki higieniczne Pupeko z warstwą PUL-u to nieco dłuższa wersja pokochanej przez nasze klientki "Bambusowej delikatności". Wkładki zostały dodatkowo wzbogacone oddychającym materiałem wodoodpornym, dzięki któremu lepiej zabezpieczają bieliznę w przypadku dużej ilości śluzu czy w ostatni dzień okresu.

Mini podpaski Naturalki, to wkładki higieniczne, które zabezpieczone są warstwą PUL. Wkładki bardzo dobrze przylegają do bielizny, są bardzo wygodne i odznaczają się dużą chłonnością.

Mini podpaski KoKoSi to wkładki higieniczne, których środkowa część posiada dodatkową warstwę PUL, dzięki czemu wkładki stają się jeszcze bardziej skuteczne. Tych mini podpasek używać możesz każdego dnia a także w ostatni dzień miesiączki lub jeśli stosujesz leki dopochwowe.

 

Jak działa wielorazowa wkładka higieniczna?

Wielorazowe wkładki higieniczne mają za zadanie dać Tobie uczucie świeżości każdego dnia. Działają tak samo jak jednorazowe wkładki - wchłaniają wydzielinę z pochwy. W odróżnieniu jednak od zwykłych wkładek higienicznych, ekowkładki wykonane są z naturalnych materiałów, nie zawierają plastiku i nie są bielone chlorem. Wybierając ekologiczne wkładki higieniczne dbasz o swoje ciało i zdrowie.

 
 
Zaloguj się do sklepu:

 
 
Newsletter:
Otrzymuj pierwsza informacje o okazjach cenowych, darmowej dostawie w naszym sklepie oraz eko ciekawostkach i wydarzeniach. Zapisz się: