Gdzie kupować? W naszym nowym sklepie :-)

Zapraszamy do zakupów w naszym nowym sklepie: www.drogeria-ekologiczna.pl


Mnóstwo produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach! Szybka wysyłka! Miła i profesjonalna obsługa :-)

Długo zwlekałam z zakupem podpasek wielorazowych...

Email Drukuj PDF

Długo zwlekałam z zakupem podpasek wielorazowych i muszę przyznać, że byłam bardzo nieufna gdyż nie sądziłam że bawełna może ochronić przed przeciekaniem jak zwykła podpaska. W końcu zdecydowałam się kupić jedną podpaskę na noc i jedną na dzień. Przekonała mnie ekologia tego wyboru oraz naturlaność (bawełna a nie wybielane podpaski i folia). I pozytywnie się zaskoczyłam. Miękko, wygodnie i sucho. . To na pewno nie był mój ostatni zakup tego produktu. Jedyny minus to, że po praniu ręcznym podpaski nie dopierają się idealnie..

 

podpaski naya meluna uczulenie od podpasek odparzenia brodawki naturalki aukcja miesiączka kokosi kubeczek wkładki dla kobiet w ciąży ladycup podpaski dla alergików organiczna menstruacyjna podpaski charlie banana podpaski organyc łodyżką kubeczek meluna organyc podpaski czyszczenie podpaski dla uczuleniowców podpaski ekologiczne menstruacyjny imse vimse mooncup pieluchowania odparzenia od podpasek proszek do prania pieluch ekologiczne mooncu pupeko tampony organyc tampony ekologiczne wkładki pupeko miseczka połóg tamponów wkładki laktacyjne nappime proszek do prania pieluszek organiczne nappy fresh wkładki higieniczne naya lawendowy podpaski organiczne pieluchy podpaska wielorazowa naya piersi nappime podpaski pupeko

 
Zaloguj się do sklepu:

 
 
Newsletter:
Otrzymuj pierwsza informacje o okazjach cenowych, darmowej dostawie w naszym sklepie oraz eko ciekawostkach i wydarzeniach. Zapisz się: