Gdzie kupować? W naszym nowym sklepie :-)

Zapraszamy do zakupów w naszym nowym sklepie: www.drogeria-ekologiczna.pl


Mnóstwo produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach! Szybka wysyłka! Miła i profesjonalna obsługa :-)

Długo zwlekałam z zakupem podpasek wielorazowych...

Email Drukuj PDF

Długo zwlekałam z zakupem podpasek wielorazowych i muszę przyznać, że byłam bardzo nieufna gdyż nie sądziłam że bawełna może ochronić przed przeciekaniem jak zwykła podpaska. W końcu zdecydowałam się kupić jedną podpaskę na noc i jedną na dzień. Przekonała mnie ekologia tego wyboru oraz naturlaność (bawełna a nie wybielane podpaski i folia). I pozytywnie się zaskoczyłam. Miękko, wygodnie i sucho. . To na pewno nie był mój ostatni zakup tego produktu. Jedyny minus to, że po praniu ręcznym podpaski nie dopierają się idealnie..

 

mooncu podpaski charlie banana organiczne odparzenia od podpasek podpaski dla alergików podpaski łodyżką tamponów podpaski ekologiczne lawendowy miseczka wkładki higieniczne naya kokosi połóg podpaski dla uczuleniowców organyc proszek do prania pieluch mooncup uczulenie od podpasek wkładki dla kobiet w ciąży ekologiczne podpaska wielorazowa podpaski pupeko naya naturalki kubeczek pieluchy odparzenia organiczna proszek do prania pieluszek podpaski naya pupeko wkładki laktacyjne nappime imse vimse podpaski organiczne ladycup brodawki nappime czyszczenie aukcja kubeczek meluna menstruacyjna menstruacyjny wkładki pupeko tampony ekologiczne meluna podpaski organyc miesiączka piersi tampony organyc nappy fresh pieluchowania

 
Zaloguj się do sklepu:

 
 
Newsletter:
Otrzymuj pierwsza informacje o okazjach cenowych, darmowej dostawie w naszym sklepie oraz eko ciekawostkach i wydarzeniach. Zapisz się: