Gdzie kupować? W naszym nowym sklepie :-)

Zapraszamy do zakupów w naszym nowym sklepie: www.drogeria-ekologiczna.pl


Mnóstwo produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach! Szybka wysyłka! Miła i profesjonalna obsługa :-)

Długo zwlekałam z zakupem podpasek wielorazowych...

Email Drukuj PDF

Długo zwlekałam z zakupem podpasek wielorazowych i muszę przyznać, że byłam bardzo nieufna gdyż nie sądziłam że bawełna może ochronić przed przeciekaniem jak zwykła podpaska. W końcu zdecydowałam się kupić jedną podpaskę na noc i jedną na dzień. Przekonała mnie ekologia tego wyboru oraz naturlaność (bawełna a nie wybielane podpaski i folia). I pozytywnie się zaskoczyłam. Miękko, wygodnie i sucho. . To na pewno nie był mój ostatni zakup tego produktu. Jedyny minus to, że po praniu ręcznym podpaski nie dopierają się idealnie..

 

tampony ekologiczne aukcja brodawki podpaski ekologiczne odparzenia naya mooncup miesiączka podpaski organiczne meluna pupeko nappime kokosi wkładki laktacyjne nappime organiczne pieluchowania odparzenia od podpasek podpaski charlie banana tamponów podpaski naturalki tampony organyc kubeczek meluna połóg organyc łodyżką wkładki pupeko uczulenie od podpasek podpaski naya kubeczek mooncu ekologiczne lawendowy proszek do prania pieluch ladycup podpaska wielorazowa proszek do prania pieluszek podpaski dla uczuleniowców menstruacyjny wkładki higieniczne naya imse vimse piersi nappy fresh czyszczenie organiczna menstruacyjna wkładki dla kobiet w ciąży podpaski pupeko pieluchy podpaski organyc miseczka podpaski dla alergików

 
Zaloguj się do sklepu:

 
 
Newsletter:
Otrzymuj pierwsza informacje o okazjach cenowych, darmowej dostawie w naszym sklepie oraz eko ciekawostkach i wydarzeniach. Zapisz się: