Gdzie kupować? W naszym nowym sklepie :-)

Zapraszamy do zakupów w naszym nowym sklepie: www.drogeria-ekologiczna.pl


Mnóstwo produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach! Szybka wysyłka! Miła i profesjonalna obsługa :-)

Długo zwlekałam z zakupem podpasek wielorazowych...

Email Drukuj PDF

Długo zwlekałam z zakupem podpasek wielorazowych i muszę przyznać, że byłam bardzo nieufna gdyż nie sądziłam że bawełna może ochronić przed przeciekaniem jak zwykła podpaska. W końcu zdecydowałam się kupić jedną podpaskę na noc i jedną na dzień. Przekonała mnie ekologia tego wyboru oraz naturlaność (bawełna a nie wybielane podpaski i folia). I pozytywnie się zaskoczyłam. Miękko, wygodnie i sucho. . To na pewno nie był mój ostatni zakup tego produktu. Jedyny minus to, że po praniu ręcznym podpaski nie dopierają się idealnie..

 

naturalki podpaski ekologiczne lawendowy pupeko wkładki pupeko nappime ladycup tampony organyc podpaski organyc podpaski dla uczuleniowców wkładki dla kobiet w ciąży łodyżką tampony ekologiczne wkładki laktacyjne nappime miesiączka menstruacyjna odparzenia imse vimse podpaski proszek do prania pieluch organiczna wkładki higieniczne naya organiczne aukcja miseczka pieluchy odparzenia od podpasek czyszczenie uczulenie od podpasek ekologiczne podpaski naya kokosi nappy fresh meluna połóg pieluchowania naya podpaski organiczne podpaski pupeko tamponów piersi menstruacyjny mooncu kubeczek brodawki podpaski dla alergików podpaska wielorazowa podpaski charlie banana proszek do prania pieluszek kubeczek meluna mooncup organyc

 
Zaloguj się do sklepu:

 
 
Newsletter:
Otrzymuj pierwsza informacje o okazjach cenowych, darmowej dostawie w naszym sklepie oraz eko ciekawostkach i wydarzeniach. Zapisz się: