Gdzie kupować? W naszym nowym sklepie :-)

Zapraszamy do zakupów w naszym nowym sklepie: www.drogeria-ekologiczna.pl


Mnóstwo produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach! Szybka wysyłka! Miła i profesjonalna obsługa :-)

Długo zwlekałam z zakupem podpasek wielorazowych...

Email Drukuj PDF

Długo zwlekałam z zakupem podpasek wielorazowych i muszę przyznać, że byłam bardzo nieufna gdyż nie sądziłam że bawełna może ochronić przed przeciekaniem jak zwykła podpaska. W końcu zdecydowałam się kupić jedną podpaskę na noc i jedną na dzień. Przekonała mnie ekologia tego wyboru oraz naturlaność (bawełna a nie wybielane podpaski i folia). I pozytywnie się zaskoczyłam. Miękko, wygodnie i sucho. . To na pewno nie był mój ostatni zakup tego produktu. Jedyny minus to, że po praniu ręcznym podpaski nie dopierają się idealnie..

 

podpaski dla uczuleniowców kubeczek meluna wkładki higieniczne naya organiczna piersi menstruacyjna odparzenia od podpasek podpaski dla alergików imse vimse wkładki dla kobiet w ciąży podpaska wielorazowa brodawki pieluchowania miseczka naturalki wkładki laktacyjne nappime podpaski naya organiczne pieluchy podpaski ekologiczne podpaski charlie banana kokosi pupeko nappy fresh tampony ekologiczne nappime aukcja tampony organyc łodyżką tamponów uczulenie od podpasek miesiączka proszek do prania pieluszek ekologiczne połóg menstruacyjny meluna wkładki pupeko odparzenia proszek do prania pieluch lawendowy mooncu ladycup mooncup podpaski pupeko organyc kubeczek czyszczenie naya podpaski organiczne podpaski organyc podpaski

 
Zaloguj się do sklepu:

 
 
Newsletter:
Otrzymuj pierwsza informacje o okazjach cenowych, darmowej dostawie w naszym sklepie oraz eko ciekawostkach i wydarzeniach. Zapisz się: