Gdzie kupować? W naszym nowym sklepie :-)

Zapraszamy do zakupów w naszym nowym sklepie: www.drogeria-ekologiczna.pl


Mnóstwo produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach! Szybka wysyłka! Miła i profesjonalna obsługa :-)

Polecam MeLunę - warto mieć otwarty umysł i spróbować czegoś zupełnie nowego!

Email Drukuj PDF

Niedawno zakupiłam ​k​ubeczek menstruacyjny ​M​eluna soft  ​M​ i z ogromną niecierpliwością czekałam na dzień, w którym będę go mogła wypróbować.  ​Kubeczek w pełni spełnia moje oczekiwania. Jest ​tak ​miękki​,​  ​ż​e nie czuj​ę​ go w sobie i co najważniejsze nie powoduje u mnie ​bolesnych skurczy, które miałam używając kubecz​ek​ innej firmy.

​Meluna tak dobrze się dopasowuje, że w ogóle​ nie przecieka co także było problemem z innym bardzo sztywnym kubeczkiem​. ​Podoba mi się pomysł kulki zamiast łodyżki, która nie wystaje na zewnątrz i nie kłuje​.
Meluna ma tak duży wybór rozmiarów, miękkości, ''łodyżek'' czy kolorów, że każda kobieta z pewnością może wybrać odpowiedni dla siebie rodzaj w zależności od osobistych potrzeb czy upodobań. Polecam Melunę w szczególności tym dziewczynom i kobietom które mają uprzedzenia i wątpliwości przed używaniem jakichkolwiek kubeczków menstruacyjnych. Warto mieć otwarty umysł i spróbować czegoś zupełnie nowego!

Magda

 

 

lawendowy odparzenia wkładki dla kobiet w ciąży organiczne piersi mooncup czyszczenie podpaski naya wkładki higieniczne naya organyc kokosi podpaski pupeko podpaska wielorazowa nappime ladycup mooncu pieluchy nappy fresh kubeczek meluna naya naturalki meluna tamponów podpaski organiczne menstruacyjna łodyżką odparzenia od podpasek aukcja tampony ekologiczne miseczka podpaski ekologiczne tampony organyc menstruacyjny podpaski dla uczuleniowców podpaski charlie banana miesiączka połóg ekologiczne pupeko podpaski dla alergików wkładki laktacyjne nappime proszek do prania pieluszek podpaski organyc podpaski brodawki imse vimse pieluchowania proszek do prania pieluch kubeczek wkładki pupeko organiczna uczulenie od podpasek

 
Zaloguj się do sklepu:

 
 
Newsletter:
Otrzymuj pierwsza informacje o okazjach cenowych, darmowej dostawie w naszym sklepie oraz eko ciekawostkach i wydarzeniach. Zapisz się: