Gdzie kupować? W naszym nowym sklepie :-)

Zapraszamy do zakupów w naszym nowym sklepie: www.drogeria-ekologiczna.pl


Mnóstwo produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach! Szybka wysyłka! Miła i profesjonalna obsługa :-)

Polecam MeLunę - warto mieć otwarty umysł i spróbować czegoś zupełnie nowego!

Email Drukuj PDF

Niedawno zakupiłam ​k​ubeczek menstruacyjny ​M​eluna soft  ​M​ i z ogromną niecierpliwością czekałam na dzień, w którym będę go mogła wypróbować.  ​Kubeczek w pełni spełnia moje oczekiwania. Jest ​tak ​miękki​,​  ​ż​e nie czuj​ę​ go w sobie i co najważniejsze nie powoduje u mnie ​bolesnych skurczy, które miałam używając kubecz​ek​ innej firmy.

​Meluna tak dobrze się dopasowuje, że w ogóle​ nie przecieka co także było problemem z innym bardzo sztywnym kubeczkiem​. ​Podoba mi się pomysł kulki zamiast łodyżki, która nie wystaje na zewnątrz i nie kłuje​.
Meluna ma tak duży wybór rozmiarów, miękkości, ''łodyżek'' czy kolorów, że każda kobieta z pewnością może wybrać odpowiedni dla siebie rodzaj w zależności od osobistych potrzeb czy upodobań. Polecam Melunę w szczególności tym dziewczynom i kobietom które mają uprzedzenia i wątpliwości przed używaniem jakichkolwiek kubeczków menstruacyjnych. Warto mieć otwarty umysł i spróbować czegoś zupełnie nowego!

Magda

 

 

uczulenie od podpasek organyc naturalki proszek do prania pieluch ladycup imse vimse wkładki higieniczne naya organiczna miesiączka pieluchy tampony ekologiczne wkładki dla kobiet w ciąży podpaski charlie banana podpaski dla uczuleniowców nappy fresh naya tampony organyc menstruacyjna łodyżką podpaski organyc czyszczenie aukcja podpaski ekologiczne nappime pieluchowania wkładki pupeko miseczka tamponów piersi podpaski kokosi ekologiczne mooncu meluna połóg podpaska wielorazowa kubeczek meluna brodawki mooncup pupeko odparzenia od podpasek organiczne odparzenia podpaski organiczne podpaski pupeko menstruacyjny wkładki laktacyjne nappime podpaski dla alergików kubeczek proszek do prania pieluszek podpaski naya lawendowy

 
Zaloguj się do sklepu:

 
 
Newsletter:
Otrzymuj pierwsza informacje o okazjach cenowych, darmowej dostawie w naszym sklepie oraz eko ciekawostkach i wydarzeniach. Zapisz się: