Gdzie kupować? W naszym nowym sklepie :-)

Zapraszamy do zakupów w naszym nowym sklepie: www.drogeria-ekologiczna.pl


Mnóstwo produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach! Szybka wysyłka! Miła i profesjonalna obsługa :-)

Polecam MeLunę - warto mieć otwarty umysł i spróbować czegoś zupełnie nowego!

Email Drukuj PDF

Niedawno zakupiłam ​k​ubeczek menstruacyjny ​M​eluna soft  ​M​ i z ogromną niecierpliwością czekałam na dzień, w którym będę go mogła wypróbować.  ​Kubeczek w pełni spełnia moje oczekiwania. Jest ​tak ​miękki​,​  ​ż​e nie czuj​ę​ go w sobie i co najważniejsze nie powoduje u mnie ​bolesnych skurczy, które miałam używając kubecz​ek​ innej firmy.

​Meluna tak dobrze się dopasowuje, że w ogóle​ nie przecieka co także było problemem z innym bardzo sztywnym kubeczkiem​. ​Podoba mi się pomysł kulki zamiast łodyżki, która nie wystaje na zewnątrz i nie kłuje​.
Meluna ma tak duży wybór rozmiarów, miękkości, ''łodyżek'' czy kolorów, że każda kobieta z pewnością może wybrać odpowiedni dla siebie rodzaj w zależności od osobistych potrzeb czy upodobań. Polecam Melunę w szczególności tym dziewczynom i kobietom które mają uprzedzenia i wątpliwości przed używaniem jakichkolwiek kubeczków menstruacyjnych. Warto mieć otwarty umysł i spróbować czegoś zupełnie nowego!

Magda

 

 

ekologiczne podpaski naya miesiączka podpaski charlie banana podpaski dla alergików kokosi mooncu podpaski pupeko połóg imse vimse menstruacyjny naya podpaski ekologiczne tamponów ladycup brodawki proszek do prania pieluszek nappy fresh uczulenie od podpasek podpaski organyc wkładki laktacyjne nappime meluna wkładki dla kobiet w ciąży łodyżką menstruacyjna organyc proszek do prania pieluch tampony organyc pupeko odparzenia od podpasek lawendowy miseczka aukcja pieluchowania podpaska wielorazowa czyszczenie kubeczek podpaski naturalki organiczne nappime podpaski dla uczuleniowców pieluchy wkładki higieniczne naya organiczna mooncup tampony ekologiczne odparzenia wkładki pupeko piersi podpaski organiczne kubeczek meluna

 
Zaloguj się do sklepu:

 
 
Newsletter:
Otrzymuj pierwsza informacje o okazjach cenowych, darmowej dostawie w naszym sklepie oraz eko ciekawostkach i wydarzeniach. Zapisz się: