Gdzie kupować? W naszym nowym sklepie :-)

Zapraszamy do zakupów w naszym nowym sklepie: www.drogeria-ekologiczna.pl


Mnóstwo produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach! Szybka wysyłka! Miła i profesjonalna obsługa :-)

Polecam MeLunę - warto mieć otwarty umysł i spróbować czegoś zupełnie nowego!

Email Drukuj PDF

Niedawno zakupiłam ​k​ubeczek menstruacyjny ​M​eluna soft  ​M​ i z ogromną niecierpliwością czekałam na dzień, w którym będę go mogła wypróbować.  ​Kubeczek w pełni spełnia moje oczekiwania. Jest ​tak ​miękki​,​  ​ż​e nie czuj​ę​ go w sobie i co najważniejsze nie powoduje u mnie ​bolesnych skurczy, które miałam używając kubecz​ek​ innej firmy.

​Meluna tak dobrze się dopasowuje, że w ogóle​ nie przecieka co także było problemem z innym bardzo sztywnym kubeczkiem​. ​Podoba mi się pomysł kulki zamiast łodyżki, która nie wystaje na zewnątrz i nie kłuje​.
Meluna ma tak duży wybór rozmiarów, miękkości, ''łodyżek'' czy kolorów, że każda kobieta z pewnością może wybrać odpowiedni dla siebie rodzaj w zależności od osobistych potrzeb czy upodobań. Polecam Melunę w szczególności tym dziewczynom i kobietom które mają uprzedzenia i wątpliwości przed używaniem jakichkolwiek kubeczków menstruacyjnych. Warto mieć otwarty umysł i spróbować czegoś zupełnie nowego!

Magda

 

 

lawendowy proszek do prania pieluszek aukcja wkładki dla kobiet w ciąży organiczna kubeczek tampony organyc wkładki pupeko miseczka pieluchowania tampony ekologiczne ekologiczne meluna nappy fresh wkładki laktacyjne nappime podpaski naya tamponów nappime piersi kokosi brodawki czyszczenie miesiączka organyc podpaski pupeko mooncup proszek do prania pieluch organiczne uczulenie od podpasek podpaski organiczne podpaski ekologiczne mooncu podpaski organyc wkładki higieniczne naya imse vimse podpaski dla alergików odparzenia od podpasek pieluchy podpaski charlie banana podpaski dla uczuleniowców odparzenia menstruacyjny naturalki podpaski naya podpaska wielorazowa ladycup połóg pupeko kubeczek meluna menstruacyjna łodyżką

 
Zaloguj się do sklepu:

 
 
Newsletter:
Otrzymuj pierwsza informacje o okazjach cenowych, darmowej dostawie w naszym sklepie oraz eko ciekawostkach i wydarzeniach. Zapisz się: