Gdzie kupować? W naszym nowym sklepie :-)

Zapraszamy do zakupów w naszym nowym sklepie: www.drogeria-ekologiczna.pl


Mnóstwo produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach! Szybka wysyłka! Miła i profesjonalna obsługa :-)

Polecam MeLunę - warto mieć otwarty umysł i spróbować czegoś zupełnie nowego!

Email Drukuj PDF

Niedawno zakupiłam ​k​ubeczek menstruacyjny ​M​eluna soft  ​M​ i z ogromną niecierpliwością czekałam na dzień, w którym będę go mogła wypróbować.  ​Kubeczek w pełni spełnia moje oczekiwania. Jest ​tak ​miękki​,​  ​ż​e nie czuj​ę​ go w sobie i co najważniejsze nie powoduje u mnie ​bolesnych skurczy, które miałam używając kubecz​ek​ innej firmy.

​Meluna tak dobrze się dopasowuje, że w ogóle​ nie przecieka co także było problemem z innym bardzo sztywnym kubeczkiem​. ​Podoba mi się pomysł kulki zamiast łodyżki, która nie wystaje na zewnątrz i nie kłuje​.
Meluna ma tak duży wybór rozmiarów, miękkości, ''łodyżek'' czy kolorów, że każda kobieta z pewnością może wybrać odpowiedni dla siebie rodzaj w zależności od osobistych potrzeb czy upodobań. Polecam Melunę w szczególności tym dziewczynom i kobietom które mają uprzedzenia i wątpliwości przed używaniem jakichkolwiek kubeczków menstruacyjnych. Warto mieć otwarty umysł i spróbować czegoś zupełnie nowego!

Magda

 

 

tamponów podpaski naya podpaski pupeko uczulenie od podpasek ladycup organiczne pieluchy lawendowy podpaski ekologiczne podpaski dla alergików wkładki laktacyjne nappime organyc brodawki naturalki menstruacyjny miesiączka odparzenia od podpasek pupeko ekologiczne czyszczenie podpaski organyc naya nappime miseczka nappy fresh proszek do prania pieluszek podpaska wielorazowa mooncu pieluchowania wkładki higieniczne naya odparzenia proszek do prania pieluch tampony ekologiczne wkładki pupeko aukcja imse vimse piersi podpaski tampony organyc podpaski dla uczuleniowców podpaski charlie banana kubeczek meluna połóg menstruacyjna organiczna kubeczek łodyżką wkładki dla kobiet w ciąży meluna mooncup podpaski organiczne kokosi

 
Zaloguj się do sklepu:

 
 
Newsletter:
Otrzymuj pierwsza informacje o okazjach cenowych, darmowej dostawie w naszym sklepie oraz eko ciekawostkach i wydarzeniach. Zapisz się: