Gdzie kupować? W naszym nowym sklepie :-)

Zapraszamy do zakupów w naszym nowym sklepie: www.drogeria-ekologiczna.pl


Mnóstwo produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach! Szybka wysyłka! Miła i profesjonalna obsługa :-)

Kubeczek menstruacyjny odmienił moją miesiączkę

Email Drukuj PDF

Może zabrzmi to banalnie, ale kubeczek menstruacyjny odmienił moją miesiączkę. Teraz właściwie nie zauważam, że mam okres :) Dawniej miałam problemy w czasie miesiączki, tampony mnie podrażniały, podpaski odparzały. Koleżanka powiedziała mi o kubeczku menstruacyjnym i pomyślałam, że warto spróbować.

Nie wiedziałam, który kubeczek wybrać, czy lepszy będzie Mooncup, czy Meluna. No i jaki rozmiar będzie dla mnie odpowiedni. Pani Gosia cierpliwie mi doradzała, wymieniłyśmy chyba kilkanaście mejli i wreszcie zdecydowałam się na MeLunę Soft M. Jestem zachwycona! Kubeczek zakładam bez żadnego problemu, skończyły się odparzenia i podrażnienia! A najlepsze jest to, że w ogóle nie czuję kubeczka i mogę zapomnieć, że mam okres. Polecam!

 

Dorota S., Poznań

 

podpaski dla alergików pupeko wkładki dla kobiet w ciąży organyc organiczna kubeczek menstruacyjna odparzenia od podpasek wkładki higieniczne naya podpaski organyc podpaska wielorazowa tamponów tampony ekologiczne aukcja tampony organyc pieluchy miseczka kubeczek meluna podpaski naya czyszczenie mooncu ekologiczne wkładki laktacyjne nappime uczulenie od podpasek pieluchowania podpaski charlie banana podpaski dla uczuleniowców proszek do prania pieluszek naturalki połóg nappy fresh podpaski ekologiczne naya nappime mooncup lawendowy łodyżką imse vimse podpaski wkładki pupeko miesiączka odparzenia meluna organiczne menstruacyjny podpaski organiczne proszek do prania pieluch ladycup podpaski pupeko kokosi piersi brodawki

 
Zaloguj się do sklepu:

 
 
Newsletter:
Otrzymuj pierwsza informacje o okazjach cenowych, darmowej dostawie w naszym sklepie oraz eko ciekawostkach i wydarzeniach. Zapisz się: