Gdzie kupować? W naszym nowym sklepie :-)

Zapraszamy do zakupów w naszym nowym sklepie: www.drogeria-ekologiczna.pl


Mnóstwo produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach! Szybka wysyłka! Miła i profesjonalna obsługa :-)

Kubeczek menstruacyjny odmienił moją miesiączkę

Email Drukuj PDF

Może zabrzmi to banalnie, ale kubeczek menstruacyjny odmienił moją miesiączkę. Teraz właściwie nie zauważam, że mam okres :) Dawniej miałam problemy w czasie miesiączki, tampony mnie podrażniały, podpaski odparzały. Koleżanka powiedziała mi o kubeczku menstruacyjnym i pomyślałam, że warto spróbować.

Nie wiedziałam, który kubeczek wybrać, czy lepszy będzie Mooncup, czy Meluna. No i jaki rozmiar będzie dla mnie odpowiedni. Pani Gosia cierpliwie mi doradzała, wymieniłyśmy chyba kilkanaście mejli i wreszcie zdecydowałam się na MeLunę Soft M. Jestem zachwycona! Kubeczek zakładam bez żadnego problemu, skończyły się odparzenia i podrażnienia! A najlepsze jest to, że w ogóle nie czuję kubeczka i mogę zapomnieć, że mam okres. Polecam!

 

Dorota S., Poznań

 

odparzenia od podpasek odparzenia imse vimse organyc tampony ekologiczne łodyżką ladycup mooncup podpaski miesiączka wkładki higieniczne naya proszek do prania pieluszek wkładki dla kobiet w ciąży podpaski charlie banana mooncu czyszczenie podpaski dla uczuleniowców pieluchy nappy fresh podpaska wielorazowa nappime aukcja organiczne podpaski ekologiczne uczulenie od podpasek brodawki lawendowy naturalki połóg miseczka pieluchowania ekologiczne wkładki laktacyjne nappime tamponów organiczna kubeczek meluna podpaski dla alergików kokosi pupeko proszek do prania pieluch kubeczek podpaski organiczne podpaski organyc wkładki pupeko meluna menstruacyjny menstruacyjna tampony organyc podpaski naya piersi naya podpaski pupeko

 
Zaloguj się do sklepu:

 
 
Newsletter:
Otrzymuj pierwsza informacje o okazjach cenowych, darmowej dostawie w naszym sklepie oraz eko ciekawostkach i wydarzeniach. Zapisz się: