Gdzie kupować? W naszym nowym sklepie :-)

Zapraszamy do zakupów w naszym nowym sklepie: www.drogeria-ekologiczna.pl


Mnóstwo produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach! Szybka wysyłka! Miła i profesjonalna obsługa :-)

Kubeczek menstruacyjny odmienił moją miesiączkę

Email Drukuj PDF

Może zabrzmi to banalnie, ale kubeczek menstruacyjny odmienił moją miesiączkę. Teraz właściwie nie zauważam, że mam okres :) Dawniej miałam problemy w czasie miesiączki, tampony mnie podrażniały, podpaski odparzały. Koleżanka powiedziała mi o kubeczku menstruacyjnym i pomyślałam, że warto spróbować.

Nie wiedziałam, który kubeczek wybrać, czy lepszy będzie Mooncup, czy Meluna. No i jaki rozmiar będzie dla mnie odpowiedni. Pani Gosia cierpliwie mi doradzała, wymieniłyśmy chyba kilkanaście mejli i wreszcie zdecydowałam się na MeLunę Soft M. Jestem zachwycona! Kubeczek zakładam bez żadnego problemu, skończyły się odparzenia i podrażnienia! A najlepsze jest to, że w ogóle nie czuję kubeczka i mogę zapomnieć, że mam okres. Polecam!

 

Dorota S., Poznań

 

tampony ekologiczne brodawki proszek do prania pieluszek podpaski dla alergików organiczne kubeczek meluna mooncu odparzenia od podpasek imse vimse podpaski pupeko nappy fresh wkładki pupeko mooncup łodyżką lawendowy ladycup tamponów naturalki piersi nappime podpaski ekologiczne kubeczek menstruacyjna wkładki higieniczne naya naya wkładki dla kobiet w ciąży podpaski naya meluna organyc odparzenia miesiączka tampony organyc ekologiczne połóg podpaska wielorazowa uczulenie od podpasek podpaski dla uczuleniowców wkładki laktacyjne nappime podpaski organiczne organiczna proszek do prania pieluch aukcja czyszczenie miseczka kokosi pieluchowania pupeko podpaski organyc podpaski charlie banana menstruacyjny podpaski pieluchy

 
Zaloguj się do sklepu:

 
 
Newsletter:
Otrzymuj pierwsza informacje o okazjach cenowych, darmowej dostawie w naszym sklepie oraz eko ciekawostkach i wydarzeniach. Zapisz się: