Gdzie kupować? W naszym nowym sklepie :-)

Zapraszamy do zakupów w naszym nowym sklepie: www.drogeria-ekologiczna.pl


Mnóstwo produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach! Szybka wysyłka! Miła i profesjonalna obsługa :-)

Kubeczek menstruacyjny odmienił moją miesiączkę

Email Drukuj PDF

Może zabrzmi to banalnie, ale kubeczek menstruacyjny odmienił moją miesiączkę. Teraz właściwie nie zauważam, że mam okres :) Dawniej miałam problemy w czasie miesiączki, tampony mnie podrażniały, podpaski odparzały. Koleżanka powiedziała mi o kubeczku menstruacyjnym i pomyślałam, że warto spróbować.

Nie wiedziałam, który kubeczek wybrać, czy lepszy będzie Mooncup, czy Meluna. No i jaki rozmiar będzie dla mnie odpowiedni. Pani Gosia cierpliwie mi doradzała, wymieniłyśmy chyba kilkanaście mejli i wreszcie zdecydowałam się na MeLunę Soft M. Jestem zachwycona! Kubeczek zakładam bez żadnego problemu, skończyły się odparzenia i podrażnienia! A najlepsze jest to, że w ogóle nie czuję kubeczka i mogę zapomnieć, że mam okres. Polecam!

 

Dorota S., Poznań

 

tampony organyc wkładki higieniczne naya łodyżką wkładki pupeko uczulenie od podpasek odparzenia podpaski ekologiczne podpaski pupeko organiczna mooncup pupeko podpaski dla alergików podpaski menstruacyjna menstruacyjny tampony ekologiczne lawendowy czyszczenie piersi aukcja odparzenia od podpasek ladycup kokosi tamponów wkładki laktacyjne nappime ekologiczne proszek do prania pieluch podpaski organiczne brodawki kubeczek połóg miesiączka kubeczek meluna organyc naya podpaski charlie banana podpaska wielorazowa podpaski dla uczuleniowców miseczka meluna naturalki wkładki dla kobiet w ciąży imse vimse organiczne proszek do prania pieluszek podpaski naya mooncu pieluchy nappy fresh nappime podpaski organyc pieluchowania

 
Zaloguj się do sklepu:

 
 
Newsletter:
Otrzymuj pierwsza informacje o okazjach cenowych, darmowej dostawie w naszym sklepie oraz eko ciekawostkach i wydarzeniach. Zapisz się: