Gdzie kupować? W naszym nowym sklepie :-)

Zapraszamy do zakupów w naszym nowym sklepie: www.drogeria-ekologiczna.pl


Mnóstwo produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach! Szybka wysyłka! Miła i profesjonalna obsługa :-)

Kubeczek menstruacyjny odmienił moją miesiączkę

Email Drukuj PDF

Może zabrzmi to banalnie, ale kubeczek menstruacyjny odmienił moją miesiączkę. Teraz właściwie nie zauważam, że mam okres :) Dawniej miałam problemy w czasie miesiączki, tampony mnie podrażniały, podpaski odparzały. Koleżanka powiedziała mi o kubeczku menstruacyjnym i pomyślałam, że warto spróbować.

Nie wiedziałam, który kubeczek wybrać, czy lepszy będzie Mooncup, czy Meluna. No i jaki rozmiar będzie dla mnie odpowiedni. Pani Gosia cierpliwie mi doradzała, wymieniłyśmy chyba kilkanaście mejli i wreszcie zdecydowałam się na MeLunę Soft M. Jestem zachwycona! Kubeczek zakładam bez żadnego problemu, skończyły się odparzenia i podrażnienia! A najlepsze jest to, że w ogóle nie czuję kubeczka i mogę zapomnieć, że mam okres. Polecam!

 

Dorota S., Poznań

 

odparzenia organiczna odparzenia od podpasek lawendowy kokosi łodyżką naturalki imse vimse podpaski dla uczuleniowców mooncup pieluchowania podpaski ekologiczne proszek do prania pieluch uczulenie od podpasek pupeko podpaski pupeko wkładki higieniczne naya tampony organyc ekologiczne nappy fresh tampony ekologiczne podpaski charlie banana wkładki laktacyjne nappime podpaski wkładki dla kobiet w ciąży menstruacyjny kubeczek czyszczenie mooncu miesiączka organyc podpaski organiczne proszek do prania pieluszek tamponów menstruacyjna brodawki aukcja połóg podpaska wielorazowa pieluchy podpaski dla alergików miseczka kubeczek meluna nappime podpaski naya naya meluna piersi wkładki pupeko ladycup organiczne podpaski organyc

 
Zaloguj się do sklepu:

 
 
Newsletter:
Otrzymuj pierwsza informacje o okazjach cenowych, darmowej dostawie w naszym sklepie oraz eko ciekawostkach i wydarzeniach. Zapisz się: