Gdzie kupować? W naszym nowym sklepie :-)

Zapraszamy do zakupów w naszym nowym sklepie: www.drogeria-ekologiczna.pl


Mnóstwo produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach! Szybka wysyłka! Miła i profesjonalna obsługa :-)

Krwawienie po porodzie

Email Drukuj PDF

Jak większość kobiet, o podpaskach naturalnych, wielorazowych czy też ekologicznych dowiedziałam się od kogoś znajomego. Na początku zdecydowała oszczędność.

Na podpaski wydawałam już tyle pieniędzy, że pomyślałam, że jeżeli ich chłonność będzie taka sama oraz jeśli nie będą mnie podrażniać, to zwróci mi się ten interes i nie wydam też tyle pieniędzy co teraz. Okazało się, ze nie tylko oszczędność jest zaletą tych podpasek, ale przede wszystkim poczucie komfortu. Podpaska mnie nie odparzała, nie była zimna. Naprawdę bardzo polecam. Stosuję je od roku. Do namaczania mam specjalne wiaderko i to załatwia sprawę.

Kasia B.

 

mooncu miesiączka wkładki higieniczne naya naturalki podpaski organyc nappy fresh nappime proszek do prania pieluszek kubeczek meluna meluna podpaski ekologiczne ladycup imse vimse miseczka tamponów uczulenie od podpasek wkładki pupeko organiczna pieluchy wkładki laktacyjne nappime podpaski dla alergików podpaski odparzenia od podpasek organiczne organyc proszek do prania pieluch lawendowy połóg menstruacyjny wkładki dla kobiet w ciąży piersi aukcja tampony ekologiczne mooncup podpaski organiczne tampony organyc podpaski charlie banana menstruacyjna kubeczek brodawki kokosi podpaski naya pupeko pieluchowania ekologiczne podpaska wielorazowa podpaski pupeko czyszczenie podpaski dla uczuleniowców łodyżką odparzenia naya

 
Zaloguj się do sklepu:

 
 
Newsletter:
Otrzymuj pierwsza informacje o okazjach cenowych, darmowej dostawie w naszym sklepie oraz eko ciekawostkach i wydarzeniach. Zapisz się: