Gdzie kupować? W naszym nowym sklepie :-)

Zapraszamy do zakupów w naszym nowym sklepie: www.drogeria-ekologiczna.pl


Mnóstwo produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach! Szybka wysyłka! Miła i profesjonalna obsługa :-)

Krwawienie po porodzie

Email Drukuj PDF

Jak większość kobiet, o podpaskach naturalnych, wielorazowych czy też ekologicznych dowiedziałam się od kogoś znajomego. Na początku zdecydowała oszczędność.

Na podpaski wydawałam już tyle pieniędzy, że pomyślałam, że jeżeli ich chłonność będzie taka sama oraz jeśli nie będą mnie podrażniać, to zwróci mi się ten interes i nie wydam też tyle pieniędzy co teraz. Okazało się, ze nie tylko oszczędność jest zaletą tych podpasek, ale przede wszystkim poczucie komfortu. Podpaska mnie nie odparzała, nie była zimna. Naprawdę bardzo polecam. Stosuję je od roku. Do namaczania mam specjalne wiaderko i to załatwia sprawę.

Kasia B.

 

pupeko organiczna menstruacyjna podpaska wielorazowa mooncu ladycup miesiączka łodyżką pieluchowania proszek do prania pieluszek tampony organyc podpaski organiczne imse vimse podpaski ekologiczne podpaski organyc podpaski pupeko meluna pieluchy piersi nappy fresh lawendowy podpaski naya mooncup proszek do prania pieluch menstruacyjny wkładki pupeko kokosi ekologiczne nappime odparzenia naturalki podpaski dla alergików organiczne wkładki laktacyjne nappime podpaski dla uczuleniowców odparzenia od podpasek podpaski charlie banana podpaski naya kubeczek meluna tampony ekologiczne kubeczek czyszczenie wkładki dla kobiet w ciąży brodawki aukcja tamponów organyc uczulenie od podpasek połóg wkładki higieniczne naya miseczka

 
Zaloguj się do sklepu:

 
 
Newsletter:
Otrzymuj pierwsza informacje o okazjach cenowych, darmowej dostawie w naszym sklepie oraz eko ciekawostkach i wydarzeniach. Zapisz się: