Gdzie kupować? W naszym nowym sklepie :-)

Zapraszamy do zakupów w naszym nowym sklepie: www.drogeria-ekologiczna.pl


Mnóstwo produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach! Szybka wysyłka! Miła i profesjonalna obsługa :-)

Krwawienie po porodzie

Email Drukuj PDF

Jak większość kobiet, o podpaskach naturalnych, wielorazowych czy też ekologicznych dowiedziałam się od kogoś znajomego. Na początku zdecydowała oszczędność.

Na podpaski wydawałam już tyle pieniędzy, że pomyślałam, że jeżeli ich chłonność będzie taka sama oraz jeśli nie będą mnie podrażniać, to zwróci mi się ten interes i nie wydam też tyle pieniędzy co teraz. Okazało się, ze nie tylko oszczędność jest zaletą tych podpasek, ale przede wszystkim poczucie komfortu. Podpaska mnie nie odparzała, nie była zimna. Naprawdę bardzo polecam. Stosuję je od roku. Do namaczania mam specjalne wiaderko i to załatwia sprawę.

Kasia B.

 

miseczka proszek do prania pieluch proszek do prania pieluszek ladycup podpaski dla alergików podpaski ekologiczne czyszczenie organiczna podpaski charlie banana naya podpaski organyc organiczne tampony organyc wkładki higieniczne naya miesiączka organyc uczulenie od podpasek podpaska wielorazowa tamponów kubeczek wkładki laktacyjne nappime pieluchy odparzenia kubeczek meluna podpaski piersi ekologiczne łodyżką kokosi połóg mooncu podpaski naya lawendowy imse vimse menstruacyjna podpaski dla uczuleniowców pupeko nappime brodawki wkładki dla kobiet w ciąży menstruacyjny odparzenia od podpasek meluna mooncup podpaski pupeko tampony ekologiczne naturalki pieluchowania podpaski organiczne aukcja wkładki pupeko nappy fresh

 
Zaloguj się do sklepu:

 
 
Newsletter:
Otrzymuj pierwsza informacje o okazjach cenowych, darmowej dostawie w naszym sklepie oraz eko ciekawostkach i wydarzeniach. Zapisz się: