Gdzie kupować? W naszym nowym sklepie :-)

Zapraszamy do zakupów w naszym nowym sklepie: www.drogeria-ekologiczna.pl


Mnóstwo produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach! Szybka wysyłka! Miła i profesjonalna obsługa :-)

Krwawienie po porodzie

Email Drukuj PDF

Jak większość kobiet, o podpaskach naturalnych, wielorazowych czy też ekologicznych dowiedziałam się od kogoś znajomego. Na początku zdecydowała oszczędność.

Na podpaski wydawałam już tyle pieniędzy, że pomyślałam, że jeżeli ich chłonność będzie taka sama oraz jeśli nie będą mnie podrażniać, to zwróci mi się ten interes i nie wydam też tyle pieniędzy co teraz. Okazało się, ze nie tylko oszczędność jest zaletą tych podpasek, ale przede wszystkim poczucie komfortu. Podpaska mnie nie odparzała, nie była zimna. Naprawdę bardzo polecam. Stosuję je od roku. Do namaczania mam specjalne wiaderko i to załatwia sprawę.

Kasia B.

 

mooncu wkładki laktacyjne nappime nappy fresh podpaski naya ekologiczne tampony ekologiczne podpaski dla uczuleniowców podpaski organyc pieluchowania pupeko podpaski charlie banana piersi tamponów podpaski organiczne menstruacyjna proszek do prania pieluch organiczna podpaski organiczne tampony organyc imse vimse miseczka naturalki kokosi meluna podpaski ekologiczne łodyżką odparzenia od podpasek naya wkładki pupeko aukcja kubeczek wkładki dla kobiet w ciąży brodawki miesiączka podpaski pupeko połóg podpaska wielorazowa wkładki higieniczne naya kubeczek meluna mooncup podpaski dla alergików czyszczenie ladycup organyc pieluchy lawendowy nappime uczulenie od podpasek proszek do prania pieluszek odparzenia menstruacyjny

 
Zaloguj się do sklepu:

 
 
Newsletter:
Otrzymuj pierwsza informacje o okazjach cenowych, darmowej dostawie w naszym sklepie oraz eko ciekawostkach i wydarzeniach. Zapisz się: