Gdzie kupować? W naszym nowym sklepie :-)

Zapraszamy do zakupów w naszym nowym sklepie: www.drogeria-ekologiczna.pl


Mnóstwo produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach! Szybka wysyłka! Miła i profesjonalna obsługa :-)

Krwawienie po porodzie

Email Drukuj PDF

Jak większość kobiet, o podpaskach naturalnych, wielorazowych czy też ekologicznych dowiedziałam się od kogoś znajomego. Na początku zdecydowała oszczędność.

Na podpaski wydawałam już tyle pieniędzy, że pomyślałam, że jeżeli ich chłonność będzie taka sama oraz jeśli nie będą mnie podrażniać, to zwróci mi się ten interes i nie wydam też tyle pieniędzy co teraz. Okazało się, ze nie tylko oszczędność jest zaletą tych podpasek, ale przede wszystkim poczucie komfortu. Podpaska mnie nie odparzała, nie była zimna. Naprawdę bardzo polecam. Stosuję je od roku. Do namaczania mam specjalne wiaderko i to załatwia sprawę.

Kasia B.

 

nappime podpaski pupeko organiczna wkładki laktacyjne nappime miseczka podpaski kubeczek meluna podpaski charlie banana odparzenia proszek do prania pieluszek organyc podpaski dla uczuleniowców pieluchy tamponów uczulenie od podpasek brodawki podpaski organiczne wkładki higieniczne naya imse vimse podpaski dla alergików pupeko łodyżką miesiączka czyszczenie kubeczek podpaski organyc odparzenia od podpasek proszek do prania pieluch mooncu podpaski ekologiczne podpaska wielorazowa meluna połóg menstruacyjny lawendowy nappy fresh organiczne ladycup wkładki dla kobiet w ciąży piersi aukcja kokosi podpaski naya tampony ekologiczne ekologiczne menstruacyjna wkładki pupeko pieluchowania mooncup naya naturalki tampony organyc

 
Zaloguj się do sklepu:

 
 
Newsletter:
Otrzymuj pierwsza informacje o okazjach cenowych, darmowej dostawie w naszym sklepie oraz eko ciekawostkach i wydarzeniach. Zapisz się: