Jak używać podpasek wielorazowych?

Email Drukuj PDF

Oto kilka porad jak zacząć i jak używać podpasek wielorazowych. W tym artykule poradzimy, jaką podpaskę kupić na początek oraz jak prać podpaski.

1. Na początek proponujemy, byś kupiła jedną sztukę (jeśli naprawdę nie jesteś pewna) np. wkładkę higieniczną. Będziesz mogła dotknąć materiału, zobaczyć, jak się taką podpaskę zakłada oraz zdecydować, czy odpowiada Tobie taki styl. Możesz także kupić zestaw na próbę (podpaska mini, normal i na noc). Wtedy będziesz mogła wypróbować wszystkie rozmiary w ciągu jednego dnia miesiączki. Możesz także kupić podpaskę z warstwą PUL oraz taką bez PUL. PUL jest oddychającym materiałem, który chroni przed przeciekaniem podpaski. Warto sprawdzić, jakie podpaski polubisz bardziej. Te bez PUL zapewniają lepszą cyrkulację powietrza.

W ciągu jednego dnia miesiączki będziesz potrzebowała 4-5 podpasek na dzień i 1 na noc.

Przed pierwszym użyciem koniecznie wypierz podpaski. Podpaski nabierają najlepszej chłonności po około 2-3 praniach.

2. Załóż podpaskę, jak będziesz w domu. To pozwoli Tobie w pełni kontrolować sytuację. Przekonasz się sama bez ryzyka i nerwów, że chłonność podpasek wielorazowych nie odbiega od jednorazowych.

 

3. Kiedy podpaska wymaga wymiany, opłucz ją pod zimną wodą i włożyć do pojemnika, w którym będziesz przechowywać podpaski. Wlej do pojemnika zimną wodę i dodaj do niej kilka kropel olejku herbacianego lub lawendowego. Olejki te mają właściwości bakteriobójcze.

Później wypierz podpaski w temperaturze nie wyższej niż 60 stopni. Temperatura (lub dodatek specjalnego proszku Nappy Fresh) sprawi, że wszystkie bakterie zostaną zniszczone.

 

4. Susz podpaski "na sznurku".

5. Użyj ponownie.

 

 
 
  • Winni's mydło marsylskie, 250 gram
  • 8.90 zł
  • Ze względu na wysoką zawartość roślinnych kwasów tłuszczowych nadaje się do każdego rodzaju skóry. Nie wysusza skóry. Mydło Marsylskie Winni's ma przyjemny, świeży zapach.

 

 

 

 

 

 

 

 
  • Pupeko TRÓJKĄCIKI - podpaska na dzień COOLMAX
  • 19.90 zł
  • Bajkowe kwiaty. Podpaska na dzień, która składa się z oddychającej warstwy PUL chroniącej bieliznę przed zabrudzeniem oraz z warstwy chłonącej wykonanej z antybakteryjnego bambusa.

 

 

 

podpaski organiczne naya podpaski pupeko czyszczenie odparzenia od podpasek tamponów kubeczek meluna proszek do prania pieluszek brodawki mooncu mooncup połóg naturalki aukcja miseczka podpaski organyc wkładki higieniczne naya miesiączka menstruacyjna nappime wkładki laktacyjne nappime ekologiczne meluna piersi odparzenia kubeczek lawendowy tampony organyc podpaska wielorazowa łodyżką wkładki pupeko podpaski naya organiczna nappy fresh pieluchy podpaski dla alergików podpaski proszek do prania pieluch imse vimse tampony ekologiczne podpaski ekologiczne pieluchowania organiczne menstruacyjny kokosi organyc pupeko podpaski dla uczuleniowców ladycup podpaski charlie banana wkładki dla kobiet w ciąży uczulenie od podpasek

 
Zaloguj się do sklepu:

 
 
Newsletter:
Otrzymuj pierwsza informacje o okazjach cenowych, darmowej dostawie w naszym sklepie oraz eko ciekawostkach i wydarzeniach. Zapisz się: