Gdzie kupować? W naszym nowym sklepie :-)

Zapraszamy do zakupów w naszym nowym sklepie: www.drogeria-ekologiczna.pl


Mnóstwo produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach! Szybka wysyłka! Miła i profesjonalna obsługa :-)

Podpaski wielorazowe - Naya

Podpaski wielorazowe Naya to połączenie skuteczności wchłaniania z przyjemnym dotykiem miękkiej tkaniny. Pod względem poczucia komfortu podpaski wielorazowe znacznie przewyższają obecne na rynku podpaski jednorazowe.

Zestaw podpasek Naya

Świadczą o tym między innymi opinie naszych klientek. Wiele z nich wahało się zanim kupiło pierwszą podpaskę. Jednak po wypróbowaniu jednej, wszystkie klientki kupowały więcej. Jak podkreślają nasze klientki, nastąpiła u nich zmiana myślenia w kwestii używania podpasek. Bardzo popularne są też podpaski poporodowe (połogowe) oraz wkładki higieniczne.

Dzięki specjalnie dobranym materiałom kobieta w czasie miesiączki cieszy się wysokim poczuciem komfortu. Podpaska zbudowana jest z kilku warstw. Jedną z nich jest np. frotta organiczna, której właściwości są nie do przecenienia: wysoka chłonność, miękkość i jakość.

Jak powstała podpaska wielorazowa Naya?

Otóż głównym powodem było zdrowie i poczucie komfortu. Okazało się, że materiały użyte do  produkcji podpaski, która spełnia oczekiwania kobiet w czasiemenstruacji, mogą być wykorzystywane wiele razy. Wystarczy zużytą podpaskę zamoczyć w zimnej wodzie a następnie wyprać, by z powrotem odzyskać jej parametry: chłonności i delikatności. Dzięki temu takie podpaski są ekologiczne.

Jakie rozmiary mają podpaski wielorazowe Naya?

Podpaski wielorazowe Naya występują w kilku wariantach: podpaski na końcówkę okresu / wkładki higieniczne Naya, podpaski na dzień Naya, podpaski na noc Naya oraz podpaski połogowe Naya.

wkładki higieniczne Naya

 

Wkładki higieniczne Naya to mini podpaski, których możesz używać zarówno w ostatni dzień miesiączki jak i każdego dnia.
Wkładki higieniczne występują w kilku wersjach kolorystycznych: białe, czerwone oraz wzorzyste.

 

podpaska na dzień Naya

Podpaski na dzień Naya to specjalne kieszonki, w których umieszcza się wkłady chłonne. Można włożyć jeden lub dwa wkłady i w ten sposób zmieniać chłonność podpaski. Przed praniem należy wyjąć wkłady chłonne z kieszonki.

 

 

podpaska na noc Naya
Podpaski na noc Naya to podpaski, które dadzą Tobie delikatną i skuteczną ochronę w nocy. Do podpaski możesz dołożyć dodatkowy wkład chłonny, aby uzyskać jeszcze większą chłonność.

 

podpaska połogowa NayaPodpaski połogowe Naya to podpaski idealne dla kobiet po porodzie oraz dla kobiet mających bardzo intensywne miesiączki. Podpaski mają specjalny kształt, który zapobiega przeciekaniu. Można umieścić w nich dodatkowy wkład chłonny.

Zobacz, jak założyć wkłady chłonne w podpaskach wielorazowych Naya>>


Od czego zacząć ?

Jeśli nie jesteś pewna, czy podpaski wielorazowe to dla Ciebie dobry wybór, proponujemy, abyś na początek kupiła wkładkę higieniczną lub jedną podpaskę na dzień. Pozwoli to przetestować produkt oraz własne nawyki, bowiem, podpaskę po użyciu należy wyprać. Często kobiety zastanawiają się, czy będą w stanie wyprać podpaskę, czy zniosą widok krwi. Jednak prawie zawsze nie stanowi to dla nich problemu. Krew na podpasce wielorazowej jest zupełnie inna niż na jednorazówce...

Kolejnym krokiem, kiedy już przekonasz się, że chcesz używać podpasek wielorazowych, jest zakup zestawu podpasek oraz akcesoriów do prania i namaczania. Nie jest to jednak szczególnie wymagane. Wystarczy tak naprawdę małe wiadereczko albo miseczka. Przyda się proszek Nappy Fresh lub olejek z drzewka herbacianego.

Ostatnim etapem w naszej ocenie jest zapoznanie się z głębszą ideą używania podpasek wielorazowych, które stanowi pogłębienie wiedzy na temat swojej kobiecości. Podobna drogę przeszła właścicielka tego serwisu, która o podpaskach wielorazowych dowiedziała się od ginekologa. Swój sceptycyzm przełamała po użyciu pierwszej podpaski - dziś nie wyobraża sobie używania podpasek jednorazowych.

 

Różnica jest taka, jakby się przesiąść z Mercedesa do Malucha.

 
 
Zaloguj się do sklepu:

 
 
Newsletter:
Otrzymuj pierwsza informacje o okazjach cenowych, darmowej dostawie w naszym sklepie oraz eko ciekawostkach i wydarzeniach. Zapisz się: