Gdzie kupować? W naszym nowym sklepie :-)

Zapraszamy do zakupów w naszym nowym sklepie: www.drogeria-ekologiczna.pl


Mnóstwo produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach! Szybka wysyłka! Miła i profesjonalna obsługa :-)


Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/doting/domains/podpaski-wielorazowe.pl/public_html/plugins/content/mosmodule/mosmodule.inc.php on line 246

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/doting/domains/podpaski-wielorazowe.pl/public_html/plugins/content/mosmodule/mosmodule.inc.php on line 505

Podpaski ekologiczne

Email Drukuj PDF

Podpaski ekologiczne to podpaski, które są przyjazne Twojemu zdrowiu i samopoczuciu. Przy ich produkcji nie używano szkodliwych substancji chemicznych. Ekopodpaski wolne są od rakotwórczych dioksyn.

Podpaski ekologiczne możemy podzielić na jednorazowe i wielorazowe.

Podpaski ekologiczne Organyc

 

 

Jednorazowe podpaski ekologiczne to np. podpaski Organyc lub podpaski Natracare wykonane w 100% z bawełny organicznej. Podpaski nie są bielone chlorem, nie zawierają plastiku. Podpaski Organyc są przyjemne dla skóry i pomogą Tobie dbać o zdrowie. W seriach Organyc i Natracare znajdziesz także tampony, wkładki higieniczne, chusteczki do higieny intymnej oraz żele do higieny intymnej.

 

 

 

Podpaski ekologiczne Naya

Wielorazowe podpaski ekologiczne to np. podpaski Naya, Pupeko, KoKoSi lub Imse Vimse. Podpaski wykonane są wówczas z bawełny organicznej, która pochodzi z upraw ekologicznych lub z antybakteryjnego bambusa. Podpaski wielorazowe są bardzo przyjemne dla skóry, pozwalają ciału oddychać, nie podrażniają. Idealnie sprawdzają się u kobiet z wrażliwą skórą, AZS.

 
 
Zaloguj się do sklepu:

 
 
Newsletter:
Otrzymuj pierwsza informacje o okazjach cenowych, darmowej dostawie w naszym sklepie oraz eko ciekawostkach i wydarzeniach. Zapisz się: