Gdzie kupować? W naszym nowym sklepie :-)

Zapraszamy do zakupów w naszym nowym sklepie: www.drogeria-ekologiczna.pl


Mnóstwo produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach! Szybka wysyłka! Miła i profesjonalna obsługa :-)


Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/doting/domains/podpaski-wielorazowe.pl/public_html/plugins/content/mosmodule/mosmodule.inc.php on line 246

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/doting/domains/podpaski-wielorazowe.pl/public_html/plugins/content/mosmodule/mosmodule.inc.php on line 505

Opinie klientek i wyniki ankiet

Email Drukuj PDF

Często pytamy nasze klientki oraz osoby odwiedzające serwis z podpaskami ekologicznymi dlaczego wybrały produkty ekologiczne, podpaski wielorazowe lub kubeczek menstruacyjny.

W ostatniej ankiecie pytaliśmy: "Dlaczego decyduje się Pani na podpaski ekologiczne?" Zdecydowana większość zaznaczyła, że głównym powodem jest życie zgodne z wartościami ekologii. Na drugim miejscu kobiety zaznaczały oczywisty powód, jakim jest dbałość o zdrowie. Jak wiadomo podpaski ekologiczne, wielorazowe nie są bielone chlorem, a do ich wytworzenia użyte są naturalne materiały, które nie szkodzą zdrowiu. Oto wyniki badania:

Tylko 12 Pań zaznaczyło, że wybiera podpaski wielorazowe z powodu oszczędności. Co ciekawe, podpaski wielorazowe wybierane są także przez te Panie, które wyjeżdżają w miejsca, w których nie ma możliwości kupienia zwykłych podpasek. Takiej opcji nie było w ankiecie, ale otrzymaliśmy e-maile m.in. od misjonarki, która wyjeżdżała do Afryki. Jak widać, podpaski wielorazowe sprawdzają się w każdych warunkach.

Zobacz wykres >>

Najnowsza ankieta dotycząca eko podpasek: które podpaski ekologiczne lubisz najbardziej?

Jeszcze ciekawszą ankietą wydaje się być ta, która pojawiła się na naszej stronie niedawno. Zapytaliśmy o to jakiej firmy podpaski uważają Panie za najlepsze. Zachęcamy do zaznaczania firmy, która Waszym zdaniem jest najlepsza. Do wyboru są: Naya, Pupeko, Imse Vimse, Charlie Banana, Naturalki, KoKoSi, Organyc. Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii. Uwaga, głos można oddać tylko raz, dlatego przed wyborem proszę się dobrze zastanowić.

Najnowsza ankieta >>

 
 
Zaloguj się do sklepu:

 
 
Newsletter:
Otrzymuj pierwsza informacje o okazjach cenowych, darmowej dostawie w naszym sklepie oraz eko ciekawostkach i wydarzeniach. Zapisz się: