Gdzie kupować? W naszym nowym sklepie :-)

Zapraszamy do zakupów w naszym nowym sklepie: www.drogeria-ekologiczna.pl


Mnóstwo produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach! Szybka wysyłka! Miła i profesjonalna obsługa :-)

Kto może używać Eko-podpasek?

Kobiety, które zdecydują się użyć podpasek wielorazowych najczęściej mają złe doświadczenia ze zwykłymi jednorazowymi podpaskami. Częste odparzenia, otarcia, zapalenia lub grzybice motywują je do poszukiwania innych produktów. Po przejściu na podpaski wielorazowe kobiety są znacznie bardziej zadowolone z dotychczasowej ochrony. Podpaski wielorazowe  mogą oczywiście z powodzeniem używać wszystkie kobiety.

Najczęstsze problemy kobiet, które decydują się na podpaski wielorazowe, to zmiana nawyków i myślenia. Podpaski wielorazowe wymagają dwóch nowych nawyków: zamaczania zużytej podpaski a następnie jej wyprania. Niektórym Paniom sprawia to trudność, ale nie dłużej niż przez pierwsze 2 okresy. Okazuje się bowiem, że o innych czynnościach równie krępujących możemy zapomnieć: stałe kupowanie, wybieranie w sklepie najlepszych i najtańszych podpasek, wyrzucanie ich, nieprzyjemny zapach towarzyszący zużytym jednorazówkom itp.

Oto kilka sprawdzonych metod i porad jak łatwo i bez problemu przejść na stosowanie podpasek wielorazowych:

1. Najlepiej zacząć od kilku sztuk i wypróbować podpaski będąc w domu. W ten sposób oszczędzimy sobie stresu. Oczywiste jest, że nowy produkt będzie nas zastanawiał i będziemy musiały na własnej skórze przekonać się o chłonności i dyskrecji takich podpasek.

2. Kiedy wychodzimy do pracy, szkoły itp. warto zabrać ze sobą małą kosmetyczkę lub woreczek, do którego będziemy mogły schować zużytą podpaskę.

3. Podpaski zamaczamy w zimnej wodzie. To ważne! Ciepła woda utrwala plamy z krwi.

4. Można zbierać podpaski i prać je razem po 2-3 dniach. Wystarczy co jakiś czas wymieniać wodę w pojemniku, w którym będziemy je namaczać.

5. Podpaski suszymy a następnie chowamy do woreczka.

Mimo że przy pierwszym zetknięciu z ekologicznymi podpaskami wielorazowymi ich używanie może wydawać się trudne, w praktyce okazuje się być bardzo proste i nie sprawia większych kłopotów.

 

podpaski charlie banana naya podpaski organyc mooncup naturalki organyc połóg pieluchowania kubeczek podpaski naya miseczka pieluchy podpaski ekologiczne organiczna menstruacyjna wkładki higieniczne naya tampony organyc aukcja brodawki łodyżką nappime mooncu podpaska wielorazowa odparzenia od podpasek meluna podpaski pupeko miesiączka imse vimse wkładki pupeko podpaski dla alergików tamponów odparzenia uczulenie od podpasek piersi podpaski ladycup kubeczek meluna podpaski organiczne lawendowy menstruacyjny ekologiczne proszek do prania pieluszek pupeko organiczne czyszczenie wkładki dla kobiet w ciąży kokosi tampony ekologiczne nappy fresh wkładki laktacyjne nappime podpaski dla uczuleniowców proszek do prania pieluch

 
Zaloguj się do sklepu:

 
 
Newsletter:
Otrzymuj pierwsza informacje o okazjach cenowych, darmowej dostawie w naszym sklepie oraz eko ciekawostkach i wydarzeniach. Zapisz się: