Gdzie kupować? W naszym nowym sklepie :-)

Zapraszamy do zakupów w naszym nowym sklepie: www.drogeria-ekologiczna.pl


Mnóstwo produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach! Szybka wysyłka! Miła i profesjonalna obsługa :-)

Kto może używać Eko-podpasek?

Kobiety, które zdecydują się użyć podpasek wielorazowych najczęściej mają złe doświadczenia ze zwykłymi jednorazowymi podpaskami. Częste odparzenia, otarcia, zapalenia lub grzybice motywują je do poszukiwania innych produktów. Po przejściu na podpaski wielorazowe kobiety są znacznie bardziej zadowolone z dotychczasowej ochrony. Podpaski wielorazowe  mogą oczywiście z powodzeniem używać wszystkie kobiety.

Najczęstsze problemy kobiet, które decydują się na podpaski wielorazowe, to zmiana nawyków i myślenia. Podpaski wielorazowe wymagają dwóch nowych nawyków: zamaczania zużytej podpaski a następnie jej wyprania. Niektórym Paniom sprawia to trudność, ale nie dłużej niż przez pierwsze 2 okresy. Okazuje się bowiem, że o innych czynnościach równie krępujących możemy zapomnieć: stałe kupowanie, wybieranie w sklepie najlepszych i najtańszych podpasek, wyrzucanie ich, nieprzyjemny zapach towarzyszący zużytym jednorazówkom itp.

Oto kilka sprawdzonych metod i porad jak łatwo i bez problemu przejść na stosowanie podpasek wielorazowych:

1. Najlepiej zacząć od kilku sztuk i wypróbować podpaski będąc w domu. W ten sposób oszczędzimy sobie stresu. Oczywiste jest, że nowy produkt będzie nas zastanawiał i będziemy musiały na własnej skórze przekonać się o chłonności i dyskrecji takich podpasek.

2. Kiedy wychodzimy do pracy, szkoły itp. warto zabrać ze sobą małą kosmetyczkę lub woreczek, do którego będziemy mogły schować zużytą podpaskę.

3. Podpaski zamaczamy w zimnej wodzie. To ważne! Ciepła woda utrwala plamy z krwi.

4. Można zbierać podpaski i prać je razem po 2-3 dniach. Wystarczy co jakiś czas wymieniać wodę w pojemniku, w którym będziemy je namaczać.

5. Podpaski suszymy a następnie chowamy do woreczka.

Mimo że przy pierwszym zetknięciu z ekologicznymi podpaskami wielorazowymi ich używanie może wydawać się trudne, w praktyce okazuje się być bardzo proste i nie sprawia większych kłopotów.

 

kubeczek meluna podpaska wielorazowa podpaski menstruacyjna pieluchowania organiczne pupeko aukcja podpaski pupeko naya podpaski organyc meluna nappy fresh tamponów proszek do prania pieluszek podpaski charlie banana organiczna podpaski naya ladycup naturalki tampony ekologiczne mooncup uczulenie od podpasek miesiączka podpaski dla uczuleniowców podpaski dla alergików wkładki dla kobiet w ciąży kubeczek czyszczenie lawendowy odparzenia brodawki mooncu wkładki laktacyjne nappime pieluchy piersi odparzenia od podpasek tampony organyc nappime miseczka wkładki higieniczne naya imse vimse proszek do prania pieluch połóg łodyżką kokosi wkładki pupeko ekologiczne organyc podpaski ekologiczne menstruacyjny podpaski organiczne

 
Zaloguj się do sklepu:

 
 
Newsletter:
Otrzymuj pierwsza informacje o okazjach cenowych, darmowej dostawie w naszym sklepie oraz eko ciekawostkach i wydarzeniach. Zapisz się: