Gdzie kupować? W naszym nowym sklepie :-)

Zapraszamy do zakupów w naszym nowym sklepie: www.drogeria-ekologiczna.pl


Mnóstwo produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach! Szybka wysyłka! Miła i profesjonalna obsługa :-)


Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/doting/domains/podpaski-wielorazowe.pl/public_html/plugins/content/mosmodule/mosmodule.inc.php on line 246

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/doting/domains/podpaski-wielorazowe.pl/public_html/plugins/content/mosmodule/mosmodule.inc.php on line 505

Odparzenia od podpasek

Email Drukuj PDF

Przy stosowaniu zwykłych podpasek często zdarzają się nam podrażnienia. Odparzenia od podpasek spotykają coraz więcej kobiet!

Już od pierwszej miesiączki kobiety narażone są na odparzenia od zwykłych podpasek, które kupują w sklepach. Dzieje się tak dlatego, że coraz więcej z nas ma wrażliwą skórę, AZS (Atopowe Zapalenie Skóry), różne alergie. Żele chłonące zawarte w podpaskach oddziałują na śluzówkę. Skóra jest podatna na odparzenia zwłaszcza latem, kiedy temperatura jest wyższa. Żele chłonące parują, zawarte w nich substancje podrażniają, w efekcie czego krocze piecze, jest zaczerwienione, pojawiają się bolesne krostki. Plastikowe siateczki pokrywające podpaskę również odparzają i podrażniają nasze intymne części ciała.

Jeśli dotyczy Cię problem odparzeń od podpasek, masz skłonności do alergii lub AZS, zastanów się nad używaniem jednorazowych podpasek ekologicznych (np. Organyc, Natracare) lub ekologicznych podpasek wielorazowych. Dzięki podpaskom ekologicznym zapomnisz o podrażnieniach krocza.

 
 
Zaloguj się do sklepu:

 
 
Newsletter:
Otrzymuj pierwsza informacje o okazjach cenowych, darmowej dostawie w naszym sklepie oraz eko ciekawostkach i wydarzeniach. Zapisz się: