Gdzie kupować? W naszym nowym sklepie :-)

Zapraszamy do zakupów w naszym nowym sklepie: www.drogeria-ekologiczna.pl


Mnóstwo produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach! Szybka wysyłka! Miła i profesjonalna obsługa :-)

Podpaski po porodzie

Email Drukuj PDF

Podpaski połogowe powinny być ekologiczne - zadbaj o swoją wygodę

 

Ekologiczne podpaski poporodowe, połogowe Organyc

Przez całą ciążę myślisz o tym, jakie ciuszki kupić dla dziecka, co jest potrzebne do wyprawki. Kupujesz, wybierasz, sprawdzasz. Chcesz dla dziecka najlepszych rzeczy.
A czy pamiętasz o sobie?

Często pakując torbę do szpitala kobiety dorzucają do niej podkłady poporodowe, długie podpaski. Nie zastanawiają się, jakie podpaski poporodowe kupić, po prostu proszą o nie w aptece lub wybierają najdłuższe z oferty podpasek dostępnych w markecie. A gdyby tak zadbać o swoje zdrowie i komfort? Czas połogu trwa długo, będziemy musiały nosić podpaskę przez wiele dni, warto więc wybrać delikatną, oddychającą i ekologiczną.

Jeśli wolisz podpaski jednorazowe, na czas połogu polecamy podpaski połogowe Organyc. Podpaski te wykonane są z bawełny organicznej, nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych i pozwalają skórze oddychać.

Jeżeli lubisz podpaski wielorazowe, na czas po porodzie polecamy podpaski połogowe Naya. Dzięki specjalnemu kształtowi zapewniają one bardzo dobrą ochronę w czasie połogu. Podpaski poporodowe Naya zostały wykonane z bawełny organicznej, dzięki czemu idealnie sprawdzają się u kobiet z wrażliwą skórą.

Ekologiczne podpaski poporodowe, połogowe Naye

Po porodzie będziesz potrzebowała podpaski o wysokiej chłonności, długie, które zapewnią Tobie wyjątkową ochronę, kiedy będziesz dochodzić do formy. Wypróbuj więc także podpaski Imse Vimse, które wykonane są z bawełny organicznej i które zostały wzbogacone o wodoodporną, oddychającą warstwę PUL. Dzięki wodoodpornemu materiałowi podpaski ekologiczne Imse Vimse jeszcze lepiej chronią przed przeciekaniem.

 

 

 
 
Zaloguj się do sklepu:

 
 
Newsletter:
Otrzymuj pierwsza informacje o okazjach cenowych, darmowej dostawie w naszym sklepie oraz eko ciekawostkach i wydarzeniach. Zapisz się: