Gdzie kupować? W naszym nowym sklepie :-)

Zapraszamy do zakupów w naszym nowym sklepie: www.drogeria-ekologiczna.pl


Mnóstwo produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach! Szybka wysyłka! Miła i profesjonalna obsługa :-)


Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/doting/domains/podpaski-wielorazowe.pl/public_html/plugins/content/mosmodule/mosmodule.inc.php on line 246

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/doting/domains/podpaski-wielorazowe.pl/public_html/plugins/content/mosmodule/mosmodule.inc.php on line 505

MeLuna Soft, Classic czy Sport?

Email Drukuj PDF

Jak dobrać twardość kubeczka menstruacyjnego MeLuna?

Twardość kubeczka menstruacyjnego MeLunaKubeczki menstruacyjne MeLuna występują w trzech różnych twardościach: Soft, Classic i Sport.

Odpowiednie dobranie twardości miseczki menstruacyjnej jest bardzo ważne, aby móc z niej komfortowo korzystać. Aby wybrać kubeczek o odpowiedniej twardości wystarczy zadać sobie kilka prostych pytań i ocenić siłę mięśni kegla.

Kubeczki menstruacyjne występują w różnych kolorach. Kolory są charakterystyczne dla danej twardości.

 

 

 

Kiedy wybrać kubeczek menstruacyjny Soft?

Kubeczek MeLuna Soft jest bardzo miękki. Pod wpływem ucisku łatwo się zgina. Rozwija się wolniej niż pozostałe kubeczki. Dlatego właśnie mogą się pojawić trudności z jego prawidłowym założeniem. Jeśli mięśnie dna macicy są bardzo silne, kubeczek nie będzie mógł się rozwinąć, odgiąć i powrócić do swojego kształtu.
Kubeczek MeLuna Soft jest odpowiedni dla pań o niewyćwiczonych mięśniach kegla oraz dla tych pań, które są bardzo wrażliwe i odczuwają ból przy stosunku lub przy zakładaniu tamponów.

MeLuna Soft - kolory

Kubeczki menstruacyjne o twardości Soft występują w następujących kolorach: różany, żółty, morski, przezroczysty z brokatem.

Kubeczek menstruacyjny MeLuna różany z kulkąMeLuna Soft żółty z pętelkąMeLuna morska z kulkąMeLuna Soft brokatowa

MeLuna Classic - odpowiednia dla większości kobiet.

Kubeczek menstruacyjny o twardości Classic jest wybierany przez większość kobiet. Idealnie sprawdza się u pań o dobrej kondycji fizycznej. Polecany także tym kobietom, które nie odczuwały bólu podczas używania tamponów. Jest łatwy w założeniu, rozwija się szybciej niż MeLuna Soft.

MeLuna Classic - kolory

Kubeczki menstruacyjne o twardości Classic występują w następujących kolorach: czarny, czerwony, niebieski, zielony, przezroczysty, pomarańczowy, fioletowy, z niebieskim brokatem. Kolory te są charakterystyczne dla twardości Classic.

MeLuna Classic czarnyCzerwony kubeczek ClassicMeLuna Classic niebieskiKubeczek menstruacyjny MeLuna ClassicKubeczek menstruacyjny MeLuna ClassicKubeczek menstruacyjny MeLuna ClassicKubeczek menstruacyjny MeLuna ClassicMeLuna kubeczek menstruacyjny fioletowy z kulką

MeLuna Sport

Miseczka menstruacyjna o twardości Sport została stworzona z myślą o tych kobietach, które są w bardzo dobrej kondycji fizycznej, które uprawiają sporty wzmacniające mięśnie kegla - np. jeżdżą konno, uprawiają pilates, ćwiczą mięśnie kegla.

Kubeczek menstruacyjny Sport jest najtwardszy, bardzo szybko rozwija się i nie zgina się pod naporem silnych mięśni.

MeLuna Sport - kolory

Kubeczki menstruacyjne MeLuna o twardości SPORT występują tylko w jednym kolorze - ciemnym fiolecie.

Kubeczek menstruacyjny MeLuna Sport

 
 
Zaloguj się do sklepu:

 
 
Newsletter:
Otrzymuj pierwsza informacje o okazjach cenowych, darmowej dostawie w naszym sklepie oraz eko ciekawostkach i wydarzeniach. Zapisz się: