Gdzie kupować? W naszym nowym sklepie :-)

Zapraszamy do zakupów w naszym nowym sklepie: www.drogeria-ekologiczna.pl


Mnóstwo produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach! Szybka wysyłka! Miła i profesjonalna obsługa :-)

Kubeczki menstruacyjne Meluna - sklep - najtaniej, szybka wysyłka i doradztwo

Kubeczki menstruacyjne

Email Drukuj PDF

Kubeczek menstruacyjny (miseczka menstruacyjna) to ekologiczne rozwiązanie dla kobiet, które cenią sobie wygodę i swobodę każdego dnia.

Kubeczek menstruacyjny MeLuna

Kubeczek MeLuna wykonany jest z tworzywa TPE, które nie zawiera żadnych białek, PVC, silikonu ani lateksu. Barwniki użyte podczas jego produkcji są całkowicie bezpieczne dla człowieka.

Miesiączka jest czasem w cyklu kobiety, kiedy wiele z nas czuje, że musi zrezygnować z ulubionych zajęć, ponieważ nie czujemy się pewnie. Na szczęście sytuację tę można łatwo zmienić, wystarczy zacząć używać kubeczka menstruacyjnego MeLuna, dzięki któremu zapomnimy o niedogodnościach spowodowanych miesiączką.

Prawidłowo założony kubeczek menstruacyjny jest niewyczuwalny, nie krępuje ruchów. Możesz więc wybrać się w czasie miesiączki na basen, uprawiać sport, robić wszystko to, na co masz ochotę. Kubeczki dostępne są w wersji Classic oraz Soft, dlatego z pewnością dobierzesz odpowiednią twardość kubeczka. Masz także do wyboru różne rozmiary oraz niezliczoną ilość kolorów.

Jak założyć kubeczek menstruacyjny?

To bardzo proste! Wystarczy zgiąć go w palcach, wsunąć do pochwy i umieścić w taki sposób, aby objął szyjkę macicy. Kubeczek rozwinie się w pochwie i zapewni Tobie wyjątkową ochronę podczas miesiączki.

Co zrobić, gdy kubeczek się zapełni? Wystarczy wyjąć go, opróżnić, opłukać pod bieżącą wodą i założyć ponownie. Bardzo proste, prawda?

MeLuna to kubeczek menstruacyjny, który pokochasz. Jest łatwy w obsłudze, ekologiczny i tani. Dzięki niemu zaoszczędzisz sporą kwotę, którą wydałabyś na podpaski lub tampony. Jeden kubeczek może być używany nawet przez 10 lat.

 

Cena Kubeczka Menstruacyjnego (miseczki menstruacyjnej)

Cenny kubeczka menstruacyjnego wahają się od 65 do 130 zł.

Kubeczek menstruacyjny - Cena

 
 
Zaloguj się do sklepu:

 
 
Newsletter:
Otrzymuj pierwsza informacje o okazjach cenowych, darmowej dostawie w naszym sklepie oraz eko ciekawostkach i wydarzeniach. Zapisz się: