Gdzie kupować? W naszym nowym sklepie :-)

Zapraszamy do zakupów w naszym nowym sklepie: www.drogeria-ekologiczna.pl


Mnóstwo produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach! Szybka wysyłka! Miła i profesjonalna obsługa :-)


Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/doting/domains/podpaski-wielorazowe.pl/public_html/plugins/content/mosmodule/mosmodule.inc.php on line 246

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/doting/domains/podpaski-wielorazowe.pl/public_html/plugins/content/mosmodule/mosmodule.inc.php on line 505
Kubeczek menstruacyjny


Kubeczek menstruacyjny - Allegro

Email Drukuj PDF

Jeśli jesteś zainteresowana zakupem "kubeczka menstruacyjnego" poprzez system Allegro możesz to zrobić. Oto nasze aktualne aukcje "Allegro" między innymi sprzedajemy kubeczek menstruacyjny:

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=26573999

Zachęcamy do zakupów poprzez sklep lub serwis allegro. Istnieje także możliwość złożenia zamówienia telefonicznie lub mejlowo.

Pamiętaj jednak, że na Allegro cena kubeczke menstruacyjnego i innych przedmiotów jest nieco wyższa z powodu nakładanej przez portal Allegro marży. Zachęcamy zatem do zakupów poprzez nasz sklep.

tel.: 609 030 250 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Nasze aktualne aukcje w serwisie Allegro:

Za wysyłkę płacisz tylko raz, kup więcej: PaneleAllegro.pl

Komentarze

Strona "o mnie"Wszystkie aukcje

galeria zobacz takze

 

Jak czyścić kubeczek menstruacyjny?

Email Drukuj PDF

Jak czyścić i dezynfekować kubeczek menstruacyjny?

czyszczenie kubeczka menstruacyjnegoPodczas używania kubeczka menstruacyjnego w czasie miesiączki, wystarczy myć go pod bieżącą wodą po każdym opróżnieniu. Można także myć go żelem lub pianką do higieny intymnej.

Przed pierwszą aplikacją na początku każdej miesiączki kubeczek warto dobrze przygotować i zdezynfekować go. Możemy w tym celu użyć tabletek do dezynfekcji, sprayu sterylizującego lub wygotować kubeczek we wrzątku.

O ile gotowanie kubeczka menstruacyjnego jest naturalne, trzeba pamiętać, że zbyt twarda woda może zostawić na kubeczku brzydki nalot z kamienia. Poza tym, aby gotować kubeczek musimy zanieść go do kuchni. Nie każda kobieta ma ochotę zanosić kubeczek menstruacyjny tam, gdzie się gotuje jedzenie.

W takiej sytuacji bardzo dobrze sprawdza się metoda sterylizacji na zimno, czyli z użyciem tabletek do dezynfekcji lub sprayu dezynfekującego.

Przy czyszczeniu kubeczka menstruacyjnego bardzo pomocne są małe szczoteczki, którymi szybko i dokładnie wyczyścimy otwory odpowietrzające. Wszystkie niezbędne akcesoria do czyszczenia i sterylizowania kubeczka menstruacyjnego znajdują się tutaj >>


 

Jak wyjąć kubeczek menstruacyjny?

Email Drukuj PDF

Wiele pań zastanawia się, czy wyjmowanie i opróżnianie kubeczka menstruacyjnego jest łatwe. Część kobiet boi się, że wyjmując kubeczek menstruacyjny wyleje jego zawartość na siebie lub na podłogę. Tak naprawdę, nie ma się czym martwić. Wyjmowanie miseczki menstruacyjnej jest bardzo proste.

Po kilku godzinach noszenie pojemnika menstruacyjnego (maksymalnie po 10-12 godzinach w przypadku przerwy nocnej) kubeczek menstruacyjny trzeba wyjąć i opróżnić. Zanim zaczniesz wyjmować kubeczek menstruacyjny, umyj dokładnie ręce, aby nie wprowadzić bakterii do pochwy. Następnie przyjmij wygodną pozycję.

Niektóre kobiety lubią wyjmować kubeczek menstruacyjny stojąc na lekko ugiętych nogach, inne wolą wyjmować go siedząc na toalecie lub bidecie. Wyjmując kubeczek menstruacyjny na bidecie możesz go od razu umyć a także odświeżyć swoje okolice intymne. Pamiętaj, aby przed wyjęciem miseczki menstruacyjnej lekko ucisnąć jej podstawę, tak żeby odessała się. Dzięki temu łatwo wyjmiesz kubeczek menstruacyjny z pochwy. Nie ciągnij zbyt mocno za końcówkę kubeczka, zwłaszcza za kuleczkę - ciągnąc za końcówkę, możesz uszkodzić kubeczek menstruacyjny.Jak wyjąć kubeczek menstruacyjny

Wyjmowanie miseczki menstruacyjnej

 

Krew menstruacyjna zebrana w pojemniku menstruacyjnym nie wyleje się podczas wyjmowania kubeczka menstruacyjnego z pochwy, dlatego że jest on przez cały czas skierowany otworem w górę. Bardzo dobrze ilustruje to powyższa grafika.

 

Jak założyć kubeczek menstruacyjny?

Email Drukuj PDF

Czy zakładanie kubeczka menstruacyjnego jest łatwe?

Wiele kobiet zastanawiających się nad zakupem kubeczka menstruacyjnego, boi się, że nie będzie umiało go założyć.

Kubeczek menstruacyjny zakłada się naprawdę szybko i bez problemów! Niektóre panie radzą sobie z założeniem miseczki menstruacyjnej już za pierwszym razem, inne muszą się nauczyć, jak poprawnie wprowadzić kubeczek menstruacyjny.

Jest kilka sposobów, które ułatwiają używanie kubeczka menstruacyjnego.

Po pierwsze, należy się rozluźnić i znaleźć wygodną pozycję, w której będziemy zakładać kubeczek menstruacyjny. Wiele pań zakłada kubeczek siedząc na toalecie, inne wolą stać i lekko ugiąć kolana lub postawić stopę na krześle, by jedna noga była wyżej.

Kubeczek menstruacyjny należy złożyć, aby zmniejszyła się jego średnica. Poniższe obrazki pokazują, jak można zgiąć miseczkę menstruacyjną.

Jak założyć kubeczek menstruacyjny

Jak zakładać kubeczek menstruacyjny

Jeśli kubeczek menstruacyjny nie rozwija się w pochwie, można nim lekko pokręcić lub delikatnie przesunąć palcem po jego obwodzie, aby pomóc mu w rozwinięciu się.

 

Kubeczek menstruacyjny - najważniejsze zalety

Email Drukuj PDF

Kubeczek menstruacyjny ma wiele zalet. Poznaj je!

  1. Kubeczek menstruacyjny posłuży Ci przez kilka lat. Możesz używać go nawet 5 do 10 lat! Pomyśl tylko, ile pieniędzy zaoszczędzisz. Przez kilka lat nie będziesz musiała kupować podpasek ani tamponów.
  2. Kubeczek menstruacyjny jest przyjazny dla środowiska - nie produkujesz już co miesiąc tak wielu odpadów.
  3. Kubeczek menstruacyjny jest bardzo wygodny, możesz w nim pływać, ćwiczyć, biegać...
  4. Pojemność kubeczka menstruacyjnego jest większa niż pojemność tamponów. Dzięki temu nie będziesz musiała już tak często chodzić do toalety, by zmieniać podpaskę czy tampon.

Kubeczek menstruacyjny

 

MeLuna Soft, Classic czy Sport?

Email Drukuj PDF

Jak dobrać twardość kubeczka menstruacyjnego MeLuna?

Twardość kubeczka menstruacyjnego MeLunaKubeczki menstruacyjne MeLuna występują w trzech różnych twardościach: Soft, Classic i Sport.

Odpowiednie dobranie twardości miseczki menstruacyjnej jest bardzo ważne, aby móc z niej komfortowo korzystać. Aby wybrać kubeczek o odpowiedniej twardości wystarczy zadać sobie kilka prostych pytań i ocenić siłę mięśni kegla.

Kubeczki menstruacyjne występują w różnych kolorach. Kolory są charakterystyczne dla danej twardości.

Więcej…
 


Strona 1 z 2
 
Zaloguj się do sklepu:

 
 
Newsletter:
Otrzymuj pierwsza informacje o okazjach cenowych, darmowej dostawie w naszym sklepie oraz eko ciekawostkach i wydarzeniach. Zapisz się: