Gdzie kupować? W naszym nowym sklepie :-)

Zapraszamy do zakupów w naszym nowym sklepie: www.drogeria-ekologiczna.pl


Mnóstwo produktów ekologicznych w atrakcyjnych cenach! Szybka wysyłka! Miła i profesjonalna obsługa :-)


Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/doting/domains/podpaski-wielorazowe.pl/public_html/plugins/content/mosmodule/mosmodule.inc.php on line 246

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/doting/domains/podpaski-wielorazowe.pl/public_html/plugins/content/mosmodule/mosmodule.inc.php on line 505

Jak założyć kubeczek menstruacyjny?

Email Drukuj PDF

Czy zakładanie kubeczka menstruacyjnego jest łatwe?

Wiele kobiet zastanawiających się nad zakupem kubeczka menstruacyjnego, boi się, że nie będzie umiało go założyć.

Kubeczek menstruacyjny zakłada się naprawdę szybko i bez problemów! Niektóre panie radzą sobie z założeniem miseczki menstruacyjnej już za pierwszym razem, inne muszą się nauczyć, jak poprawnie wprowadzić kubeczek menstruacyjny.

Jest kilka sposobów, które ułatwiają używanie kubeczka menstruacyjnego.

Po pierwsze, należy się rozluźnić i znaleźć wygodną pozycję, w której będziemy zakładać kubeczek menstruacyjny. Wiele pań zakłada kubeczek siedząc na toalecie, inne wolą stać i lekko ugiąć kolana lub postawić stopę na krześle, by jedna noga była wyżej.

Kubeczek menstruacyjny należy złożyć, aby zmniejszyła się jego średnica. Poniższe obrazki pokazują, jak można zgiąć miseczkę menstruacyjną.

Jak założyć kubeczek menstruacyjny

Jak zakładać kubeczek menstruacyjny

Jeśli kubeczek menstruacyjny nie rozwija się w pochwie, można nim lekko pokręcić lub delikatnie przesunąć palcem po jego obwodzie, aby pomóc mu w rozwinięciu się.

 
 
Zaloguj się do sklepu:

 
 
Newsletter:
Otrzymuj pierwsza informacje o okazjach cenowych, darmowej dostawie w naszym sklepie oraz eko ciekawostkach i wydarzeniach. Zapisz się: